Kompletní sady stanů za zvýhodněné ceny

roky záruka na vybrané konstrukce

Mobilní konstrukce, snadná a rychlá montáž

Vytápění do párty stanu


K vytápění stanů v chladnějších dnech je možné použít plynové či naftové agregáty, do nůžkových stanů pak infrazářiče nebo topné hříbky.

U naftových topidel je těleso umístěno vně stanu a teplý vzduch je do stanu zaveden pomocí přívodní hadice. Jedná se o bezpečné řešení, protože samotný agregát je umístěn mimo stan a spaliny tak nevnikají do párty stanu. Navíc tak použité topidlo nenarušuje interiér stanu.

Nevýhodou je pak větší hlučnost. U agregátů pro vytápění stanu se dá vybrat z více typů s různým výkonem, který je dostatečný pro zvolený rozměr stanu. Naftová topidla jsou vhodná pro velké stany 10 x 10 m a větší, protože v menším prostoru by byl foukající vzduch spíše obtěžující. Pro menší stany jsou vhodná spíše jiná topidla viz níže.

K přihřátí stanů se často používají stojací plynová topidla (tzv. „hříbky“). Je třeba mít na paměti, že při použití těchto topidel musí být stan dostatečně odvětráván (ideálně otevřena část opláštění stanu). Jelikož stany nejsou nijak utěsněny, vždy do nich nějaký čerstvý vzduch proudí a využití plynových topidel by nemělo představovat problém.

Plynová topidla můžou být také použita vně stanu např. při chladnějších letních večerech při realizaci hlavní části posezení ve venkovních prostorech mimo stan apod.

Máte o pronájem vytápění do stanů zájem? Kontaktujte nás, nebo využijte poptávkový formulář níže.

 

  • slide

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si informace na stránce o ochr. os. údajů.

PARTY-S-PRODUCTION S.R.O.

Sídlo:
Novoměstská 1451/61
Brno-Řečkovice
621 00

Sklad
Otevírací doba:
Po: 8:30-16:00
Út: 8:00-16:00
St: 8:00-16:00
Čt: 8:00-16:00
Pá: 8:00-15:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno