Kompletní sady stanů za zvýhodněné ceny

roky záruka na vybrané konstrukce

Mobilní konstrukce, snadná a rychlá montáž

Svatební stany


Váš velký den se neobejde bez toho správného zázemí. Naše elegantní a zároveň cenově dostupné svatební stany jsou tou správnou volbou pro veselku pod širým nebem.

Svatební stan vám a vašim hostům poskytne veškeré zázemí zděné budovy, přičemž stále zůstanete blízko přírodě.

 

Nejčastěji se jako svatební stany používají velkokapacitní stany šíře 10 m doplněné o dřevěné podlahy a hlavně také látkové baldachýnové dekorace. Do stanů pak nabízíme k pronájmu různé typy nábytku včetně krásných svatebních židlí a stolů.

Rozměrově si menší svatba vystačí se stanem pagoda 5 x 5 m či základním modulem velkokapacitního stanu 10 x 5 m.

Pro větší oslavy jsou nejčastěji využívány naše svatební stany následujících rozměrů:

  • 10 × 10 m
  • 10 × 15 m
  • 10 × 20 m
  • 10 × 25 m

Samozřejmě vám rádi pomůžeme s výběrem toho správného modelu při upřesnění detailů objednávky. Neváhejte se na nás obrátit s vaším dotazem.

Můžete také zvolit kombinaci a klasický velkokapacitní stan doplnit např. o nevšední pagodu, která často slouží pro umístění cateringu nebo hudební kapely a Vaši akci pozvedne na ještě vyšší úroveň. K velkému stanu se připojí pomocí okapu a je tedy zajištěn plynulý průchod i při nepříznivém počasí.

Pokud je svatební stan instalován na travnatém či jiném nezpevněném povrchu, nabízí se doplnění stanu podlahou, díky níž nemusíte řešit podmáčený terén. Na ní je možnost umístit koberec zvolené barvy dle celkového ladění akce. Instalace koberce na podlahu není nutná a podlaha je sama o sobě vzhledná a reprezentativní.

Svatební stany jsou také většinou vybaveny látkovými podhledy, tzv. baldachýny pro zútulnění a vytvoření opravdového VIP prostoru. Tyto doplňky zakryjí většinu konstrukce a dají se instalovat jak pod střechu, tak na boční strany. Baldachýny nabízíme jak do pagod tak do velkokapacitních stanů šíře 10 m.

Na stan lze instalovat boční plachty s okny, aby i v případě horšího počasí byl zajištěn dostatek přírodního světla. Všechny plachty se dají roztáhnout k nohám stanu a stan tak otevřít, nebo zatáhnout při dešti.

Rádi pro Vás zajistíme také další vybavení a služby do svatebních stanů, jako je nábytek či pódium, tak i hudební skupina či DJ.

Chcete si stan pronajmout? Pro více informací a vzorové kalkulace si prohlédněte stránku o pronájmu stanů.
Pokud si chcete stan zakoupit, orientační cenovou nabídku naleznete na stránce o prodeji stanů. Jestli hledáte co nejlepší cenu, tak si prohlédněte bazarové stany.

 

Máte zájem o pronájem či zakoupení svatebního stanu? Kontaktujte nás, nebo využijte poptávkový formulář níže.

 

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si informace na stránce o ochr. os. údajů.

PARTY-S-PRODUCTION S.R.O.

Sídlo:
Novoměstská 1451/61
Brno-Řečkovice
621 00

Sklad
Otevírací doba:
Po: 8:30-16:00
Út: 8:00-16:00
St: 8:00-16:00
Čt: 8:00-16:00
Pá: 8:00-15:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno