Kompletní sady stanů za zvýhodněné ceny

roky záruka na vybrané konstrukce

Mobilní konstrukce, snadná a rychlá montáž

Opláštění


Pro opláštění našich velkokapacitních stanů a stanů pagoda je použita profesionální lakovaná polyesterová textilie s nánosem PVC.

Tento typ opláštění se vyznačuje vysokou pevností, odolností proti povětrnostním a dešťovým vlivům, zaručuje dobrou propustnost světla nebo naopak naprostou neprůsvitnost a stálobarevnost.

Jako jedna z mála firem v ČR nabízíme opláštění pro velkokapacitní stany a stanové haly svařované vysokou frekvencí. Oproti svařování horkým vzduchem, je zde svár kvalitnější, není roztřepený, pokrčený a vydrží mnohem vyšší tah.

Používáme fólii s gramáží 630-800 g/m2, která je opatřena protipožární ochranou a je tak zajištěna velmi vysoká míra nehořlavosti stanu a tím i bezpečnost.

Opláštění je po stranách opatřeno zpevněnou kedrovou částí, která se upevňuje do hliníkových profilů.

Nůžkové stany nabízíme s polyesterovým opláštěním 300/450g s PVC zátěrem. Nejvyšší řadu nůžkových stanů je možno u nás pořídit také s PVC opláštěním o gramáži 480g/m2.

U velkokapacitních stanů a stanů pagoda je možno boční a čelní opláštění realizovat ve variantě celé či půlené/shrnovací plachty. Půlené plachty se dají stáhnout k nohám párty stanu a slouží tak jako vchody.

Nůžkové stany je možno z bočních stran opláštit plnými plachtami nebo plachtou s rolovacím vchodem.

V letních měsících se dá stan při použití půlených plachet dostatečně otevřít a zajistit tak proudění vzduchu (přírodní klimatizace).

Nabízíme také plachty s okny, které zajistí pronikání přírodního světla a prosvětlení stanu. Za pěkného počasí tak umožní výhled bez nutnosti stan otvírat.

Ve speciálních případech je možné realizovat velkokapacitní stany a stany pagoda také s celoslídovou průhlednou střechou nebo průhlednými bočními plachtami stanu. Ta se zpravidla používá na VIP akcích.

Při pronájmu stanu je standardně dodáváno opláštění čistě bílé barvy, které je vždy před dalším použitím vyčištěno. Při zájmu o zakoupení stanu je možné zvolit i z jiných barev opláštění

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si informace na stránce o ochr. os. údajů.

PARTY-S-PRODUCTION S.R.O.

Sídlo:
Novoměstská 1451/61
Brno-Řečkovice
621 00

Sklad
Otevírací doba:
Po: 8:30-16:00
Út: 8:00-16:00
St: 8:00-16:00
Čt: 8:00-16:00
Pá: 8:00-15:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno