Kompletní sady stanů za zvýhodněné ceny

roky záruka na vybrané konstrukce

Mobilní konstrukce, snadná a rychlá montáž

Mobilní haly


Proč byste za velké peníze stavěli nový zděný sklad, když si v kratší době můžete pořídit cenově dostupnější mobilní stanovou halu? Halu, která slouží jako perfektní skladovací nebo výrobní prostor pro jakýkoliv obor. Halu, která může být až 15 m široká a díky modulovému systému jakkoliv dlouhá. Halu, kterou díky odolné duralové konstrukci nepřekvapí vítr a díky výztužím ani sníh, a je tak vhodná i pro dlouhodobé použití.

Haly nabízíme v šířkách 6 m, 8 m, 10 m, 12 m a 15 m. Modulový krok je po 5 nebo 2,5 m. maximální délka je teoreticky neomezená.

PVC opláštění mobilních hal je svařováno vysokou frekvencí s velmi kvalitním svárem, které vydrží mnohem vyšší tah oproti svařování horkým vzduchem.

Mobilní haly jsou skvělým řešením pro firmy, které akutně shání nové prostory. Ať už z důvodu dočasného zvýšení výroby, rozšiřování sortimentu či z důvodu stěhování. Halu vám postavíme na jakékoliv rovnější ploše. V některých případech ani není potřeba stavební povolení. Velkou výhodou je, že za velmi krátkou dobu můžete prostor využívat.

Jistě také oceníte, že u mobilních hal nabízíme možnost zvýšené boční výšky. Toho se využívá v případech, kdy potřebujete dovnitř najet s vysokozdvižným vozíkem, jakýmkoliv jiným stavebním strojem nebo třeba nákladním autem.

Chcete si stan pronajmout? Pro více informací a vzorové kalkulace si prohlédněte stránku o pronájmu stanů.
Pokud si chcete stan zakoupit, orientační cenovou nabídku naleznete na stránce o prodeji stanů. Jestli hledáte co nejlepší cenu, tak si prohlédněte bazarové stany.

 

V případě zájmu vyplňte prosím poptávkový formulář níže a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku dle Vašich požadavků.

  • slide
  • slide
  • slide

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si informace na stránce o ochr. os. údajů.

PARTY-S-PRODUCTION S.R.O.

Sídlo:
Novoměstská 1451/61
Brno-Řečkovice
621 00

Sklad
Otevírací doba:
Po: 8:30-16:00
Út: 8:00-16:00
St: 8:00-16:00
Čt: 8:00-16:00
Pá: 8:00-15:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno