Kompletní sady stanů za zvýhodněné ceny

roky záruka na vybrané konstrukce

Mobilní konstrukce, snadná a rychlá montáž

Konstrukce


Na výrobu velkokapacitních stanů naše společnost používá pouze kvalitní duralovou konstrukci stanů. Jako hlavní stan v nabídce máme stan šíře 10 m a jako hlavní profil konstrukce tohoto stanu používáme speciální duralové jekly s drážkou o rozměru 130/70/3 mm a zvyšuje se dle šířky stanu. Tyto parametry zajišťují dostatečnou stabilitu a odolnost stanu včetně vysoké odolnosti proti větru až do úrovně vichřice, ale naše stany vydrží běhně i síly větru přes 100 km/hod. 

Konstrukce velkokapacitních stanů je pak sestavována v jednotlivé moduly, díky nimž lze zkompletovat párty stan libovolné délky. Jednotlivá pole, po kterých je stan napojován, mají délku standardně 5 m ale na zakázku se dají realizovat i kroky po 3 a 4 m. Šířka stanu je pevně dána. V naší nabídce naleznete stany šířek 6, 8 a 10,  m a varianty vzniklé propojováním těchto stanů.

Každý velkokapacitní stan má v prvním a dle délky také v některých dalších polích zavětrovací tyče a lana, které podporují stabilitu konstrukce stanu a odolnost proti větru. Dalším ztužovacím prvkem jsou hambálkové vzpěry a také vypínací tyče do střech a zátěžové tyče do bočních a čelních plachet. Další doplňky konstrukce jsou volitelné dle typu a délky použitého stanu.

Stany pagoda sestávají ze speciálních kruhových hliníkových profilů po stranách opatřených drážkou, do které se následně zasanují plachty nebo lišty pro vypnutí střechy. Jednotlivé hliníkové díly jsou pak spojovány ocelovými prvky.

nůžkových stanů máme v nabídce také pouze konstrukce z hliníkových profilů. Základní profil je šestihranný Hexagon o průměru 40 mm. Vrcholem nabídky nůžkových stanů je pak při správném použití téměř nezničitelný šestihranný profil Hexagonal 50 mm.

Montáž velkokapacitních stanů a stanů pagoda u nás zajišťují profesionálně proškolení pracovníci. Jedině u stanů nůžkové konstrukce je možné si stan sami vyzvednout a sestavit si jej svépomocí. Nebo zajistit i u těchto stanů montáž našimi pracovníky a budete mít jistotu, že jsou stany v dobrých rukou.

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si informace na stránce o ochr. os. údajů.

PARTY-S-PRODUCTION S.R.O.

Sídlo:
Novoměstská 1451/61
Brno-Řečkovice
621 00

Sklad
Otevírací doba:
Po: 8:30-16:00
Út: 8:00-16:00
St: 8:00-16:00
Čt: 8:00-16:00
Pá: 8:00-15:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno